Plastikiniai atitvarai, kam jie reikalingi?

Plastikiniai atitvarai, kam jie reikalingi?

Kur naudojami plastikiniai atitvarai?

Plastikiniai atitvarai naudojami kuriant savo kiemo ir sodo aplinką. Taip pat jais formuojame gėlynus arba naudojame kapų priežiūrai. Jais viena nuo kitos atskiriamos skirtingos medžiagos. Veja nuo mulčo, dekoratyvinė skalda nuo gėlyno ir panašiai. Šie atitvarai dailiai atskiria dekoratyvinių augalų zonas nuo pievelės ar takelių. Pavyzdžiui, jais aptvėrus tujas šienauti veją tampa daug patogiau.

Kaip montuoti ativarus?

Plastikiniai atitvarai montuojami į žemę tikrai paprastai ir lengvai. Jums reikalingi įrankiai yra kastuvas ir guminis plaktukas. Kastuvu iškaskite siaurą griovelį ten, kur planuojate montuoti atitvarus. Vienas su kitu jie lengvai susijungs galais, ten išlieti sukibimo segmentai. Norimą aukštį reguliuosite guminiu plaktuku, lengvai juos sukalant į gruntą. 

Kaip išgauti vingius?

Vingius išgauti nėra sudėtinga. Pradžioje turite iškasti tokios vingio formos griovelį, kokį planuojate turėti savo kieme. Tuomet reikia į jį įstatyti jau sujungtus atitvarus. Patys atitvarai lengvai lenksis į norimą pusę. Aukštį reguliuojate guminiu plaktuku, daugiau ar mažiau sukalant juos į gruntą. 

Ar galima juos panaudoti dar kartą?

Žinoma, taip! Plastikiniai atitvarai yra tvirti, todėl jų vietą po kelių metų galite pakeisti, lengvai juos iškasdami ir įdėdami jau kitur. Šie gaminiai pagaminti iš perdirbto plastiko, yra ilgaamžiai, todėl naudodami juos daug metų puoselėsite tvarų vartojimo būdą.


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.