Pakeltos lysvės - kodėl derlius jose gausesnis?

Pakeltos lysvės - kodėl derlius jose gausesnis?

Kas yra pakelta lysvė?

Pagrindinis pakeltos lysvės uždavinys- užauginti kuo daugiau daržovių gana mažame plote. Pasaulyje jau kuris laikas pakeltos lysvės tapo labai populiarios būtent dėl to, kad jose užauga didesnis derlius nei įprastai. 

Kodėl jose užauga didesnis derlius?

Yra kelios priežastys kodėl pakeltose lysvėse daržovės auga greičiau, jų užauga daugiau. Žemė jose greičiau įšyla. Jei paruošiame kokybišką žemių mišinį ir supilame jį į pakeltą lysvę, jis niekur neišbyra ir lieka joje. Laistant daržoves, vanduo geriau pasiekia daržovių šaknis. Privalumas kai žmonės ar naminiai gyvūnai nelaipioja ant kraštų ir nemindo. Tinkamai paruošta žemė ir lysvei parinkta vieta žada net 3 kartus gausesnį derlių!

Kokios gali būti pakeltos lysvės? 

Pakeltos lysvės gaminamos iš įvairių medžiagų: medienos, plastiko, blokelių, plytų. Tokios lysvės dailiai atrodo jūsųs sode ir puošia, todėl jas vertėtų derinti prie sodo ir kiemo, namo eksterjero. Praktiška savybė-lysvės perkėlimas iš vienos vietos į kitą.

Dažniausiai pakeltos lysvės būna 1 kv. m. ploto. Aukštis priklauso nuo sodininko poreikio. Minimaliai rekomenduojamas aukštis -15cm. Pakeltas lysves tarpusavyje galima jungti, dėti vieną ant kitos, dėlioti įvairias formas.


Palikite komentarą

Prieš publikavimą, komentarai bus peržiūrėti.